GET BEST RESELLER PRICING WITH STOCK STATUS NOW.
Need reseller Pricing ?
SKU: AGI-Carlo-Gavazzi-786526868 Categories: , Brand:
Description
We are suppliers (resellers/ dealers) of Carlo Gavazzi-Proximity Sensors () Products
    Get Quick Quotations & Stock Status.Response within 1-2 hours.
    Your Email (required)
    Quantity (required) :
    RFQ Details (if any):
    Country Product Ships To?
    Need Reseller PricingNeed Bulk Pricing
    QUICK PRICING REQUEST
    Features
  • Featuring TRIPLESHIELD sensor protection
  • 0.5 – 8mm, 0.5 – 12mm, or 1 – 30mm sensing distances